Gymnázium, Praha 6, Arabská 14

Vyučující

Jeffrey Allan Baugh

Anglický jazyk
222 262 059
jeffrey-allan.baugh@gyarab.cz

Laura A. Bazyn

Anglický jazyk
222 262 058
laura-ann.bazyn@gyarab.cz

Andrea Beauchamp

Francouzský jazyk
222 262 030
andrea.beauchamp@gyarab.cz

Mgr. Leoš Bezkočka

Základy společenských věd
zástupce TU 1.B
222 262 032
leos.bezocka@gyarab.cz

Mgr. et MgA. Jana Blahníková

Výtvarné umění
zástupce TU 2.D
222 262 040
jana.blahnikova@gyarab.cz

Mgr. Michaela Boháčová

Dějepis Německý jazyk
třídní učitel 1.B
222 262 057
michaela.bohacova@gyarab.cz

Mgr. Tomáš Brinke

Biologie Zeměpis
zástupce TU 2.E
222 262 036
tomas.brinke@gyarab.cz

MA. Anna Dellian

Německý jazyk
222 262 057
anna.dellian@gyarab.cz

Mgr. et Mgr. Jan Dušek

Latina
222 262 032
jan.dusek@gyarab.cz

PhDr. Lenka Dvořáková

Dějepis Latina
222 262 042
lenka.dvorakova@gyarab.cz

RNDr. Lukáš Erhart

Biologie Chemie
třídní učitel 1.C
222 262 053
lukas.erhart@gyarab.cz

Mgr. Petra Feketová

Anglický jazyk
zástupce TU 2.A
222 262 023
petra.feketova@gyarab.cz

Ing. Martin Filipský, Ph.D

Informační technologie
222 262 032
martin.filipsky@gyarab.cz

Mgr. Petra Florianová

Anglický jazyk
zástupce TU 4.E
222 262 058
petra.florianova@gyarab.cz

Mario Gurrick

Anglický jazyk
222 262 023
mario.gurrick@gyarab.cz

RNDr. Jana Halenková

Matematika
zástupce TU 3.C
222 262 052
jana.halenkova@gyarab.cz

RNDr. Zdeňka Hamhalterová

Matematika
Ředitelka
222 262 020
235 353 542
zdenka.hamhalterova@gyarab.cz

Mgr. Jelena Harutjunjanova

Ruský jazyk
222 262 057
jelena.harutjunjanova@gyarab.cz

Bc. Šárka Helebrant

Anglický jazyk
zástupce TU 1.D
222 262 023
sarka.helebrant@gyarab.cz

Mgr. Blanka Hniličková

Základy společenských věd
třídní učitel 1.E
222 262 039
blanka.hnilickova@gyarab.cz

RNDr. Libuše Hobzová

Matematika
Statutární zástupkyně ředitelky
222 262 021
libuse.hobzova@gyarab.cz

Mgr. Markéta Hofmannová

Německý jazyk
zástupce TU 1.A
222 262 040
marketa.hofmannova@gyarab.cz

PhDr. Alena Horáčková

Dějepis
třídní učitel 4.A
222 262 042
alena.horackova@gyarab.cz

Mgr. Šimon Hrozinka

Biologie
třídní učitel 4.C
222 262 033
simon.hrozinka@gyarab.cz

Ing. Václav Chalupníček

Informační technologie
222 262 028
vaclav.chalupnicek@gyarab.cz

Mgr. Helena Chromá

Německý jazyk
zástupce TU 3.A
222 262 057
helena.chroma@gyarab.cz

Mgr. Markéta Jiskrová

Tělesná výchova
zástupce TU 3.D
222 262 031
marketa.jiskrova@gyarab.cz

Ing. Daniel Kahoun

Informační technologie
222 262 028
daniel.kahoun@gyarab.cz

Mgr. Libor Kalivoda

Matematika Zeměpis
třídní učitel 3.A
222 262 049
libor.kalivoda@gyarab.cz

Mgr. Miroslav Kalousek

Dějepis Základy společenských věd
třídní učitel 3.B
222 262 036
miroslav.kalousek@gyarab.cz

Mgr. Milan Koblic

Tělesná výchova
zástupce TU 4.C
222 262 037
milan.koblic@gyarab.cz

Mgr. Petra Korfová

Český jazyk
třídní učitel 2.B
222 262 041
petra.korfova@gyarab.cz

Mgr. Alena Krumpová

Francouzský jazyk
222 262 030
alena.krumpova@gyarab.cz

Milan Kvajsar

Matematika
třídní učitel 2.D
222 262 049
milan.kvajsar@gyarab.cz

Mgr. Jan Lána

Informační technologie
222 262 028
jan.lana@gyarab.cz

Ing. Marek Lang

Anglický jazyk Německý jazyk
třídní učitel 3.E
222 262 040
marek.lang@gyarab.cz

Mgr. Petra Lánská

Anglický jazyk Matematika
zástupce TU 4.B
222 262 052
petra.lanska@gyarab.cz

RNDr. Ivana Loužecká

Chemie
třídní učitel 1.D
222 262 029
ivana.louzecka@gyarab.cz

Mgr. Alena Martínková

Anglický jazyk
zástupce TU 3.B
222 262 059
alena.martinkova@gyarab.cz

Mgr. Zdeňka Mihulková

Německý jazyk
zástupce TU 2.C
222 262 057
zdenka.mihulkova@gyarab.cz

Mgr. Kateřina Mrštinová

Anglický jazyk
Zástupce ředitelky
222 262 013
katerina.mrstinova@gyarab.cz

Ing. Zdeněk Muzikář, CSc.

Informační technologie
222 262 028
zdenek.muzikar@gyarab.cz

Mgr. Michaela Németh

Anglický jazyk
222 262 058
michaela.nemeth@gyarab.cz

Mgr. Jitka Nouzová

Hudební umění
zástupce TU 1.C
222 262 041
jitka.nouzova@gyarab.cz

Mgr. Barbora Novosadová

Český jazyk Dějepis
třídní učitel 1.A
222 262 057
barbora.novosadova@gyarab.cz

Mgr. Zdeňka Novotná

Biologie
222 262 033
zdenka.novotna@gyarab.cz

Mgr. Jitka Ottová

Zeměpis
třídní učitel 4.D
222 262 035
jitka.ottova@gyarab.cz

Mgr. Pavla Pásková

Tělesná výchova Základy společenských věd
222 262 031
pavla.paskova@gyarab.cz

Mgr. Ivana Pechová

Informační technologie
222 262 028
ivana.pechova@gyarab.cz

Daniela Petříčková

Český jazyk Základy společenských věd
zástupce TU 4.D
222 262 039
daniela.petrickova@gyarab.cz

Pavla Pracnová

Anglický jazyk
zástupce TU 1.E
222 262 059
pavla.pracnova@gyarab.cz

Mgr. Milan Purnoch

Český jazyk Hudební umění
222 262 032
milan.purnoch@gyarab.cz

Mgr. Tereza Schmoranz

Anglický jazyk Základy společenských věd
třídní učitel 3.D
222 262 033
tereza.schmoranz@gyarab.cz

Mgr. Danuše Skácilíková

Francouzský jazyk
222 262 030
danuse.skacilikova@gyarab.cz

Mgr. Irena Šebková

Biologie Chemie
třídní učitel 2.A
222 262 033
irena.sebkova@gyarab.cz

Mgr. Adam Škapa

Chemie Tělesná výchova
třídní učitel 2.C
222 262 029
222 262 037
adam.skapa@gyarab.cz

PaedDr. Markéta Šlegerová

Český jazyk Základy společenských věd
třídní učitel 2.E
222 262 056
marketa.slegerova@gyarab.cz

RNDr. Veronika Tománková, Ph.D.

Biologie Zeměpis
222 262 035
veronika.tomankova@gyarab.cz

doc. RNDr. Pavel Töpfer, CSc.

Informační technologie
222 262 028
pavel.topfer@gyarab.cz

Mgr. Jiří Tůma

Informační technologie Tělesná výchova
zástupce TU 2.B
222 262 028
jiri.tuma@gyarab.cz

Mgr. Jan Tuzar

Fyzika Matematika
třídní učitel 3.C
222 262 026
jan.tuzar@gyarab.cz

Mgr. Jana Urzová, Ph.D.

Fyzika
zástupce TU 3.E
222 262 026
jana.urzova@gyarab.cz

Mgr. Lenka Veselá

Fyzika Chemie
třídní učitel 4.E
222 262 029
lenka.vesela@gyarab.cz

Mgr. Ivana Vondráčková

Český jazyk Základy společenských věd
třídní učitel 4.B
222 262 039
ivana.vondrackova@gyarab.cz

Mgr. Jakub Žytek, M.Phil

Český jazyk Dějepis Latina
zástupce TU 4.A
222 262 039
jakub.zytek@gyarab.cz