Gymnázium, Praha 6, Arabská 14

Harmonogram pro školní rok 2022/2023

První pololetí

Datum Událost Poznámka
1. září Třídní schůzky 1. ročníku od 17.00
5. září Maturitní ZK. podzimní termín
6. září Vyhlášení ročníkových prací
7. září Studentská rada
7. září Rada rodičů SPGA
7. září | 11. září Seznamme se!
12. září Burza učebnic
14. září Provozní porada
28. září Den české státnosti
30. září Výběr témat ročníkových prací
3. října Zveřejnění TSC
5. října Studentská rada
12. října Provozní porada
14. října Přihlášky na TSC
26. října | 27. října Podzimní prázdniny
28. října Den vzniku sam. čsl. státu
31. října | 4. listopadu Týden vědy
2. listopadu | 5. listopadu Projekt GAIA
9. listopadu Studentská rada
9. listopadu Pedagogická rada
16. listopadu Den osobností
17. listopadu Den boje za svobodu a demokracii
23. listopadu Rada rodičů SPGA
23. listopadu Třídní schůzky
6. prosince | 8. prosince Laboratorní dny 2.ABE
7. prosince Studentská rada
7. prosince Provozní porada
20. prosince Volejbalový turnaj
20. prosince Vánoční koncert
21. prosince Volejbalový turnaj finále
21. prosince Vánoční bazar
22. prosince Den třídy a TU
23. prosince | 2. ledna Vánoční prázdniny
4. ledna Zahájení výuky v roce 2023
6. ledna zahájení přípravných kurzů
11. ledna Studentská rada
17. ledna Ukončení klasifikace 14:00
18. ledna Pedagogická rada
23. ledna | 27. ledna Kurz 4.E na ČVUT
24. ledna Laboratorní dny 4.CD
31. ledna Vysvědčení za 1. pololetí

Druhé pololetí

Datum Událost Poznámka
7. července Studentská rada
3. února Pololetní prázdniny
6. února | 10. února Jarní prázdniny
15. února Provozní porada
15. února Studentská rada
28. února Podání přihlášek na SŠ
28. února Zveřejnění TSC
28. února | 5. března Projekt GAIA
1. března SOČ školní kolo
6. března | 10. března Filmový festival Jeden svět
8. března Studentská rada
8. března Provozní porada
10. března Maturitní ples
17. března Přihlášky na TC
23. března Setkání s bývalými pracovníky
23. března Seminář Terezín
27. března Den učitelů
31. března Odevzdání RP
3. dubna | 4. dubna Projekt Nvias 2.C
3. dubna | 5. dubna Písemné maturity
5. dubna Studentská rada
6. dubna Velikonoční prázdniny
7. dubna Velký pátek
10. dubna Velikonoční pondělí
12. dubna Pedagogická rada
19. dubna Rada rodičů SPGA
19. dubna Třídní schůzky
19. dubna | 21. dubna Laboratorní dny 2.ABE
24. dubna Ukončení klasifikace 4. ročník
26. dubna Pedagogická rada pro 4. ročník
28. dubna Poslední zvonění
1. května Svátek práce
2. května | 4. května Didaktické testy
8. května Den vítězství na fašismem
10. května Provozní porada
16. května | 23. května Ústní maturity
24. května Studentská rada
29. května | 2. června Sportovní kurzy 3. ročníků
29. května | 2. června Odborné kurzy 2. ročníků
29. května | 2. června Jazykové kurzy 1. ročníků
5. června | 6. června projekt Nvias 2.C
14. června Provozní porada
22. června Veřejné obhajoby RP
22. června Ukončení klasifikace od 14.00
26. června Pedagogická rada
28. června Sportovní den
28. června Zahradní slavnost
29. června Sportovní den
30. června Arabská vysvědčení