Gymnázium, Praha 6, Arabská 14

Harmonogram pro školní rok 2018/2019

První pololetí

Datum Událost Poznámka
3. září | 7. září Písemné maturity podzimní termín
3. září Třídní schůzky 1. ročníku od 17.30, Školní jídelna
4. září | 10. září Seznamme se!
4. září Zveřejnění témat ročníkových prací
10. září | 11. září Ústní maturity - podzimní termín
12. září Studentská rada
12. září Rada rodičů a SPGA
19. září Provozní porada, KVOO
24. září Návrhy na tematické cesty
26. září Výběr témat ročníkových prací
28. září Svátek
28. září | 7. října Tematická cesta Irsko
1. října | 14. října "Arabské šedesátky" - výstava v Písecké bráně
3. října Matematické testy
8. října | 12. října MaFyn
10. října | 12. října Cesta do Osvětimi
15. října Přihlášky na tematické cesty
17. října Provozní porada
29. října | 30. října Podzimní prázdniny
5. listopadu | 9. listopadu Týden vědy
7. listopadu | 11. listopadu GAIA v ČR
14. listopadu Pedagogická rada
14. listopadu Studentská rada
16. listopadu Den osobností
21. listopadu Třídní schůzky
21. listopadu Rada rodičů SPGA
22. listopadu | 25. listopadu Schola Pragensis
28. listopadu Den otevřených dveří
30. listopadu Podávání přihlášek k maturitě
30. listopadu Best in English
11. prosince | 13. prosince Laboratorní dny 2. A, B, E
12. prosince Studentská rada
12. prosince Provozní porada
19. prosince Vánoční turnaj ve volejbalu
19. prosince Vánoční koncert
20. prosince Vánoční bazar
20. prosince Finále turnaje ve volejbalu
21. prosince Den třídy a TU
24. prosince | 2. ledna Vánoční prázdniny
7. ledna Zahájení přípravných kurzů
9. ledna Den otevřených dveří
16. ledna Studentská rada
25. ledna Ukončení klasifikace za 1. pololetí
25. ledna Maturitní ples
29. ledna Pedagogická rada
31. ledna Vysvědčení

Druhé pololetí

Datum Událost Poznámka
1. února Pololetní prázdniny
11. února Návrhy tematických cest
11. února | 13. února Cesta do Terezína
18. února | 22. února Jarní prázdniny
1. března Přihlášky na SŠ
4. března Zveřejnění tematických cest
11. března | 15. března Filmový festival "Jeden svět"
13. března Studentská rada
13. března Provozní porada
18. března Přihlášky na tematické cesty
23. března | 24. března Přijímací zkoušky nanečisto
25. března Projektová výuka Terezín
29. března Odevzdání ročníkových prací
29. března Projektová výuka Terezín
6. dubna | 14. dubna Almere
10. dubna Studentská rada
10. dubna Pedagogická rada
15. dubna Rada rodičů a SPGA
15. dubna Třídní schůzky
18. dubna | 22. dubna Velikonoční prázdniny
23. dubna | 25. dubna Laboratorní dny 2. A, B, E
24. dubna Pedagogická rada pro 4. ročník
24. dubna Provozní porada KVOO
30. dubna Poslední zvonění
1. května Svátek
2. května | 7. května Písemné maturity
4. května | 12. května Návštěva z Almere
8. května Svátek
15. května Studentská rada
16. května | 24. května Ústní maturity
5. června Provozní porada
12. června Studentská rada
17. června | 21. června Kurzy 2. a 3. ročníků
24. června Ukončení klasifikace
25. června Veřejné obhajoby RP
25. června Pedagogická rada
26. června Sportovní den
27. června Sportovní den
27. června Zahradní slavnost
28. června Arabské vysvědčení